Aktuální zprávy z Brumly

Informujeme o aktálním dění u nás v souvislosti s Corona virem

Aktualizace: 20.3.2020 9:20

 

Brumla.cz funguje?

Ano, máme to štěstí, že jsme zdraví a náš provoz nebyl ze zákona přerušen. Nicméně jsme jej omezili a přidáváme méně novinek. Část z nás nepracuje vůbec nebo v omezeném čase. Jako prioritu v současné době bereme zdraví a bezpečí všech.

I přes nepřízeň současné situace se snažíme zachovat běžný provoz a být tu pro vás. Abyste si mohli objednávat, my vám zboží odeslali, vyřídili vaše požadavky, dotazy, reklamace a pod.

Snažíme se minimalizovat riziko nákazy, proto nevydáváme osobní odběry.

 

Přidáváte nové zboží?

Ano, stále  přidáváme nové oblečky ve standardních časech pondělí a čtvrtek v 8:00. Nabídka je v tuto chvíli kvůli současnému stavu menší. Jakmile bude situace opět dobrá, a my věříme, že tomu tak bude brzy, opět se vrátíme k rozsáhlé nabídce, na kterou jste zvyklí.

 

Odesíláte objednávky?

Ano, zásilky odesíláme Zásilkovnou, Českou poštou a PPL.

Zásilkovny nejsou otevřeny všechny, síť je ale z většiny fuknční.

Česká pošta zásilky nerozváží na vaši adresu, ale zanechá vám oznámení a vy si balíček na vaší poště vyzvednete osobně. Úložní dobu Česká pošta prodloužila na 14 dnů.

PPL zatím stále balíčky rozváží koncovým adresátům.

 

Platba na dobírku nebo předem

Dobírky jsou zatím stále možné, ale prosíme vás, vybírejte především úhradu předem. Bezhotovostní styk je pro vás bezpečnější.

 

Mohu poslat reklamaci?

Určitě můžete, zásilky přijímáme. Není však problém zaslat nám zboží zpět se zpožděním. Stačí pouze vratku ohlásit a odeslat můžete kdykoliv později.

 

Mohu si nechat prodloužit rezervaci?

Ano, stačí se nám ozvat. Rezervaci vám na vaši žádost rádi prodloužíme.

Jak jistě všichni víme, situace se neustále mění. Na veškeré změny budeme reagovat dle nařízení vlády, případně dle vlastního úsudku, a to vždy s prioritou na zdraví nás všech.

Přejeme všem pevné zdraví a doufáme, že brzy zase bude lépe.

 

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení

  • a další...
  • a další...