Způsoby doručení a platby

Zásilkovna.cz - osobní odběr v síti partnerských míst Zásilkovna.cz

GLS - zásilku vám doručí kurýr GLS následující pracovní den po odeslání na vaši adresu

Česká pošta - využíváme službu Balík do ruky - zásilku vám doručí Česká pošta následující pracovní den po odeslání na vaši adresu

Osobní odběr - zboží si můžete vyzvednout v našich skladech

 
       
Cena > 1500,- Kč
Doprava
Dobírečné
Celkem

0 Kč
15 Kč
15 Kč

0 Kč
20 Kč
20 Kč

0 Kč
25 Kč
25 Kč
Cena < 1500,- Kč, platba na dobírku
Doprava
Dobírečné
Celkem

65 Kč
15 Kč
80 Kč

89 Kč
20 Kč
109 Kč

119 Kč
25 Kč
144 Kč
Cena < 1500,- Kč, platba předem *
Doprava
Dobírečné
Celkem

65 Kč
0 Kč
65 Kč

89 Kč
0 Kč
89 Kč

119 Kč
0 Kč
119 Kč

* zboží expedujeme až po přijetí platby

Podmínky pro poštovné zdarma

Dodržení rezervační doby maximálně 15 dnů - po uplynutí 15 dnů je automaticky započata nová rezervace. Tyto dvě rezervace nelze slučovat za účelem získání poštovného zdarma. Přečtěte si jak fungují rezervace oblečení v online scond handu.

Jedná se o finální hodnotu zakoupeného zboží - v případě, že bude tato hodnota vzhledem k využití možnosti navrácení některého zboží nižší než požadovaná částka, bude cena poštovného dodatečně zaúčtovaná do částky za vrácené zboží

Provozovatel si vyhrazuje možnost neobsluhovat v budoucnu zákazníky, kteří si záměrně nepřevezmou své balíky v běžné úložní době - ta činí 7 dnů.

Způsoby platby

Dobírka - zákazník uhradí cenu za dodané zboží doručovateli při přejímání zaslaného balíčku v hotovosti. Provozovatel odesílá zboží do 1-3 pracovních dnů od obdržení objednávky (v případě využití rezervace do 1-3 pracovních dnů od ukončení rezervace, případně po dohodě kdykoliv před uplynutím rezervační doby)

Platba kartou - zákazník je přesměrován na platební bránu Comgate, kde vyplní údaje o své platební kartě. Provozovatel odesílá zboží do 1-3 pracovních dnů po připsání požadované částky na účet provozovatele. Poskytovatelem platební brány je společnost Comgate Payments a.s. se sídlem Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové. E-mail: platby-podpora@comgate.cz, telefon +420 228 224 267.

Expresní bankovní převod - zákazník je přesměrován na platební bránu své banky, kde kde autorizuje předvyplněnou transakci. Provozovatel odesílá zboží do 1-3 pracovních dnů po připsání požadované částky na účet provozovatele. Poskytovatelem řešení je společnost Comgate Payments a.s. se sídlem Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové. E-mail: platby-podpora@comgate.cz, telefon +420 228 224 267.

Platba předem - zákazník hradí dle výzvy k platbě prostřednictvím bankovního převodu, poštovní složenkou, GSM Bankingem apod. Provozovatel odesílá zboží do 1-3 pracovních dnů po připsání požadované částky na účet provozovatele

Osobní odběr v Benešově - zákazník hradí cenu zboží v hotovosti nebo platební kartou

 

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení

  • a další...
  • a další...