Pro média

Informace pro média o online Second Handu Brumla.cz

Zde jste na správném místě, pokud hledáte informace, které dodají šmrnc vašemu příběhu o Brumlovi. Rádi vám pomůžeme s jakýmikoliv dotazy, dodáme fotografie ve vysoké kvalitě nebo jakékoli další materiály, které potřebujete pro tvorbu vašeho článku.

Informace pro média o online Second Handu Brumla.cz

O nás

Založení Brumly v roce 2004 znamenalo začátek naší cesty v oblasti prodeje kvalitního a cenově dostupného dětského a dospělého oblečení z Anglie. Dnes jsme hrdí na to, že nabízíme největší výběr secondhand oblečení v České republice s více než 15 000 kusy týdně. Poskytujeme rychlé dodání a nabízíme unikátní možnost rezervace zboží.

Chcete vědět více detailů a nahlédnout pod pokličku? Podívejte se na stránky Příběh značky a Jak tvoříme secondhand, kde najdete podrobnosti o naší cestě a našich hodnotách. Udržitelnost pro nás není jen slovo, na ní je postavený celý náš business. Zákaznice jsou s námi nadmíru spokojené, prohlédněte si jejich recenze u nás nebo na Heurece.

Kontaktní Informace

Máte konkrétní dotaz nebo potřebujete pomoci? Nebojte se nás kontaktovat!

Vaším průvodcem světem Brumly bude Mgr. David Gottwald, náš jednatel. Můžete mu napsat na david.gottwald@brumla.cz – bude vám plně k dispozici.

Materiály ke stažení

Potřebujete naše logo? Stačí kliknout a stáhnout:

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše dobrodružství na sociálních sítích FacebookInstagram. Těšíme se na vás!

Informace pro média o online Second Handu Brumla.cz

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení