• Oblečení
  • Blog
  • Oblíbená značka Next – móda z Anglie

Oblíbená značka Next – móda z Anglie

10.12.2015

V našem bazárku najdete mimo jiné oblečení a doplňky od značky Next. Tato značka je v ČR v posledních letech dobře známá a velice oblíbená. Pojďme si jej blíže představit a říci si něco o jejím vzniku a vývoji až do dnešní doby.

Vznik značky Next

Značka Next patří mezi nejoblíbenější britský oděvní řetězec, jehož módní oblečení lze pořídit v České republice. Historie značky však spadá hluboko do minulosti, konkrétně do roku 1864. V té době založil společnost krejčí Joseph Hepworth v anglickém Leedsu. Více než stopadesátiletá tradice se odrazila na kvalitě a také schopnosti inovace a přizpůsobení se požadavkům trhu. Stylová britská móda, jakou známe dnes, se na trh dostala teprve v 80. letech minulého století. První obchod Next byl otevřen v roce 1982 a soustředil se především na dámskou módu.

Do roku 1991 značka používala logo psané pouze malými písmeny „next“ na bílém pozadí. Teprve v roce 2007 spatřilo světlo světa zbrusu nové logo na červeném pozadí a označení Next s velkým písmenem, tak jak jej známe dnes. Společnost má hlavní sídlo v anglickém městě Enderby, Leicestershire. V Anglii má více než 400 kamenných obchodů, 55 franšízových poboček Next je rozeseto po Evropě. Prodejny Next najdete u nás v hojném zastoupení, převážně v nákupních centrech.

Oblečení, které má styl

Ačkoliv se značka zpočátku zaměřovala pouze na dámské oblečení, postupně přibyla také pánská a dětská móda. Lze tedy říci, že v Nextu se oblékne celá rodina od hlavy až k patě. Navíc velmi stylově. Next klade důraz především na kvalitní materiál, precizní zpracování a samozřejmě drží krok s aktuálním módními trendy. Nabízí bohatý výběr sezónního i celoročního oblečení včetně společenských kousků. Rodiče malých dětí ocení velmi rozšířený sortiment dětského oblečení, a to všech velikostí s rozdělením podle věku a pohlaví.

Náš tip: Za kvalitní značku si obvykle musíme připlatit. Next nepatří mezi nejlevnější obchody. My vám však nabízíme jinou možnost. Máme pro vás připravené dětské oblečení Next pro dívky a chlapce za mnohem nižší ceny, než pořídíte v kamenných obchodech. 

Next outlet, nové a levné!

Se slovem „outlet“ se setkáme poměrně často. Po slevách je to druhé nejoblíbenější slovo, protože to znamená výhodné nakupování. Proč je vlastně zboží z outletu tak levné, když je nové? Odpověď je snadná. Obvykle se jedná o kolekce, které se dosud nestačily prodat v běžných obchodech a musely tak uvolnit místo novým. Aby se tyto kousky co nejrychleji doprodaly, prodejce sníží cenu, jak jen to jde. Výsledkem je výrazně nižší cena, než u nových kolekcí. Tuto sekci v našem online seocnhandu najdete také a věřte, že je z čeho vybírat. 

Máme i další články

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení