Dětské oblečení s motivy? Móda, kterou děti milují!

Veselé, hravé a zábavné

Při nákupu dětského oblečení dbáme na to, aby bylo vyrobeno z kvalitního materiálu, odolné, pevné a pohodlné. Samozřejmostí je také správná velikost. Jenže jaký vybrat design? Každé dítě potřebuje mít určitou zásobu triček, tepláků a mikin. Čím je starší, tím více jich unosí. Někdy jej převlékáte i několikrát za den. Každá máma zkrátka ví, že dětského oblečení není nikdy dost. Jenže děti jsou vybíravé.

Jakmile začnou chodit do školky nebo do kolektivu, řeší co si na sebe obléknout. Ne všechny, ale zejména dívky ano. Stejně jako dospělí, i děti začnou mít svou představu o módě. Jenže dítě posuzuje módu trochu jiným měřítkem. Největší mánií poslední doby jsou motivy různých televizních hrdinů. Jakmile se objeví v kině nebo v televizi nová pohádka a je úspěšná, ihned tento motiv začnou výrobci používat na dětském oblečení a doplňcích. Není divu, že nyní obchody doslova zaplavily motivy z Ledového království, Mimoňů, Angry Birds, Spiderman a další. Obecně malé slečny upřednostňují princezny a různé holčičí motivy, kluci zase dávají přednost bojovníkům, dopravním prostředkům či dinosaurům.

Jaké značky s dětskými motivy patří k nejoblíbenějším?

Mezi nejoblíbenější módní značky s motivy oblíbených hrdinů patří Disney. Vytvořil celou plejádu známých postaviček, nejznámější je Mickey Mouse a Minnie. Ovšem to je jen zlomek jeho tvorby a velká většina oblečení s motivy spadá právě pod tuto značku - ať už se jedná o Cars, Planes nebo Toy Story.. V Americe je Mickey Mouse u dětí stejně oblíbený, jako u nás Krteček. 

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení