Nebojte se nakupovat oblečení ze sekáče, vyplatí se to!

Střídejte oblečení podle nálady a módních trendů

Nastupujete do nové práce a potřebujete prakticky vyměnit šatník. Místo triček budete nosit halenky, místo džínů pak sukně a společenské kalhoty. Jenže tohle oblečení stojí spoustu peněz a ty vám tak zoufale chybí. Tím nejjednodušším řešením je právě sekáč. Pořídíte tam oblečení za méně jak poloviční ceny, pouze v top stavu. Samozřejmě ne každý obchod je solidní, sledujte recenze, nicméně vyzkoušejte například internetový obchod Brumla. cz. Móda z Anglie, nové i nošené zboží, které jde ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Za cenu jedné nové halenky, budete mít minimálně tři. A oblečení do práce potřebujete střídat, s jednou halenkou si nevystačíte.

Máte doma malé děti a rodičovský příspěvek je tak nízký. Děti potřebují mít bohatý šatník, protože oblečení hned ušpiní. Navíc jim chcete dopřát to nejlepší, ale nemůžete si dovolit koupit novou zimní bundu za tisíc korun. Opět vsaďte na sekáč! Většina maminek se shoduje na tom, že nové oblečení se pro děti vůbec nevyplatí, než ho stačí unosit, tak z něho vyrostou. Nejsou to tedy zbytečně „vyhozené“ peníze?

Poznají lidé oblečení z druhé ruky na první pohled?

Často se mi stává, že mi lidé pochválí svetr nebo šaty. v práci se dokonce diví, jak to dělám, že střídám oblečení „jako ponožky“. Vždyť to stojí tolik peněz! Vždy se jen usmívám, vždyť je to tak jednoduché. Nakupuji oblečení ze sekáče za třetinové ceny, které je k nerozeznání od toho nového. Můžu si tak dopřát spoustu modelů a střídat je podle nálady. Secondhand je doslova vášeň, které každý velmi snadno propadne. Jakmile totiž jednou objevíte možnost „levného“ nakupování, nebudete chtít jinak. Stejně, jako jsem podlehla já.

Objevte svůj vlastní styl

Secondhandy jsou ideální pro nákup dětského oblečení v době, kdy děti rychle rostou. Využijí je však také dospělí lidé, kteří si rádi dopřávají pěkné a moderní kousky a nechtějí utrácet horentní sumy za nové zboží. Sekáče navíc už dávno nefungují jako „bleší trhy“. Můžete nakupovat jednoduše online přes internet, funguje to úplně stejně, jako u běžných obchodů s módou. 

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení