Příběh značky New Look

Vznik značky

Společnost New Look byla založena v roce 1969. V tomto roce byl také otevřen první kamenný obchod v anglickém Tauntonu. Značka si získala velkou oblibu u zákazníků a postupně se stala jednou z nejoblíbenějších britských módních značek. V současné době vlastní více než tisíc obchodů po celém světě včetně ČR. Snaží se přizpůsobit módu všem ženám bez ohledu na typ postavy. V roce 1988 byl otevřen první obchod New Look ve Francii.  V roce 2000 zahrnula do svého portfolia také takzvanou „plus size“ kolekci a o tři roky později otevřela první pánský obchod. Postupně přidala těhotenskou módu a obuv. Lze tedy říci, že vás značka oblékne kompletně od hlavy až k patě.

V roce 2014 společnost stáhla své prodejny kvůli nejisté situaci s Ruska a Ukrajiny, ovšem na střední a východní Evropu zcela nezanevřela. Otevřela další obchody v Polsku a objevila se také v Česku a na Slovensku. Zvolila však zcela novou strategii v podobě internetového prodeje. Jen pro zajímavost, skupina New Look dosahuje ročních tržeb kolem 1,5 miliardy liber. Většinový podíl společnosti odkoupila jihoafrická investiční společnost Brait. Společnost se pyšní významnou podporou zákazníků na sociálních sítích, více než 3 miliony fanoušků na Facebooku, 269 tisíc na Twitteru a přes 741 tisíc na Instagramu.

Sortiment New Look

Oblečení a doplňky New Look dokonale oživí váš šatník. Značka přináší módní oblečení, které jde ruku v ruce s aktuálními módními trendy a za velmi slušné peníze. Kolekce se zaměřují na dámskou konfekci a doplňky, zejména pak kabelky a obuv. Na své si však přijdou také muži a děti. Značka dbá na vysoké kvalitě a propracovanosti svých modelů, které jsou dostupné za přijatelnou cenu. Při výrobě svých produktů používá ty nejmodernější technologie.

Nabídka je určena pro muže, ženy, děti, těhotné ženy a nechybí také sekce nadměrných velikostí. V sortimentu si tedy najde každý přesně to, co hledá. Nejnovější módní trendy, pohodlí, zajímavý design, ideální střih, jednoduchost i extravaganci. V našem bazárku najdete značku New Look v bohatém zastoupení za super ceny. Nechte se inspirovat.

 

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení