Dámský second hand BRUMLA.CZ

Dámský second hand BRUMLA.CZ

Dámský second hand BRUMLA.CZ

Oblečení pro maminky

Náš dámský second hand nezapomíná na ženy. Každý týden přidáváme 1800 ks dámského oblečení z Anglie. Dámy všeho věku a všech velikostí u nás najdou značkové levné dámské oblečení. Naše second hand oblečení pochází od prověřených dodavatelů v Anglii a je velmi módní a kvalitní.

Dámské kategorie

V naší nabídce najdete všechny kategorie oblečení, které si představíte. Vybírat můžete různé dámské halenky nebo topy a trička, dámské šaty a sukně, dámské kabáty či dámské kalhoty. Speciální kategorií je sportovní oblečení a také pohodlné noční oblečení pro váš klidný spánek. Pokud vás náhodou nic nezláká v dámském oblečení, můžete nakoupit pro své děti oblečení v sekci dětský second hand.

Top značky oblečení

Víme, že máte rády značkové oblečení a chceme vám jím dělat radost. Poctivě tedy vybíráme u našich dodavatelů oblíbené anglické a americké značky jako je River Island, Zara, Tommy Hilfiger, Hollister, Gant, Atmosphere, Dorothy Perkins a mnoho dalších

S námi můžete počítat

Tvrdě pracujeme na tom, abychom pro vás byli víc než online sekáč s použitým oblečením. Chceme být váš partner, na kterého se obrátíte vždy, když potřebujete nové levné značkové oblečení a nebo si jen prostě chcete udělat radost. Oblékneme vás levně, moderně a značkově - ať už do práce, na sport nebo pro pohodlí domova. V oblečení od nás zazáříte a nákupem u nás nic neriskujete - ostatně nákupy u nás doporučuje 98% zákaznic, které se svým názorem podělily na Heuréce nebo na Googlu. Denně odešleme více než 200 balíčků našim zákaznicím v Česku a na Slovensku - pokud vám vybrané oblečení nebude sedět, můžete ho do 14 dnů vrátit.

Dámský second hand BRUMLA.CZ

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení