Dětský second hand BRUMLA.CZ

Dětský second hand BRUMLA.CZ

Dětský second hand BRUMLA.CZ

Dětský second hand budujeme už 20 let

Brumla.cz je největší dětský second hand na Internetu. Nabízíme maminkám levné dětské oblečení pro děti od narození až do 15 let. Všechno naše oblečení je moderní a současné, u nás žádné ležáky nenajdete. Zboží pochází od prověřených dodavatelů z Anglie. Jen u nás najdete každý týden 15.000 nových úlovků, které vyřeší rychle a levně oblékání vašich dětí. Brumlu pro vás tvoří 25 nadšenců, kteří denně pracují na tom, abyste nakoupila dětské oblečení rychle a výhodně z pohodlí vašeho domova.

Zaměřeno na rodiny

Náš dětský secondhand má stabilně v nabídce 50.000 kousků dětského oblečení a každý týden pravidelně přidáváme 15.000 nových položek. Naše nabídka z Anglie obsahuje oblečení pro holky, jako jsou dívčí šaty a sukýnky, dívčí džíny nebo dívčí kabáty a bundy. Nezapomínáme ani na oblečení pro kluky, vždy máme v nabídce zastoupeny chlapecké kalhoty, chlapecké bundy, chlapecká trička a chlapecké mikiny. Sečteno, podtrženo, u nás máte vždy z čeho vybírat. Navíc za ceny, které váš rodinný rozpočet nezruinují. Ověřte si, jak to dětem sekne v naší galerii - zákaznice s námi zde sdílí fotky svých dětí v jejich posledních úlovcích.

Značkové oblečení kam se podíváš

Prodáváme značkové oblečení, které je mnohem kvalitnější než levné oblečení z tržnic. Nejčastěji u nás narazíte na oblíbené značky jako Next, GAP, Disney, Marks&Spencer, Zara, H&M, Adidas, Nike, George a Mothercare. Vaši pozornost si zaslouží také outdoorové oblečení a funkční či sportovní oblečení značek jako Salomon, Trespass, Columbia, The North Face a další.

Bez hrdinů by to nešlo

Děti své oblíbené postavičky milují a rádi nosí oblečení s těmito motivy. U dívek vede Minnie, Frozen, Tlapková patrola, Prasátko Pepina a Hello Kitty. Mezi oblíbené chlapecké motivy patří především oblečení se Spidermanem, Star Wars a motiv hry Minecraft. U větších dětí je na se na špici drží Harry Potter nebo Avengers. Stálicí jsou motivy autíček a dinosauři.

Na nás je spoleh

Vaše děti oblékáme už 20 let a 98% maminek je s námi spokojeno. Recenze si můžete ověřit na Heuréce nebo na Googlu. Denně odesíláme více než 200 balíčků s dětským oblečením našim milým zákaznicím v Česku i na Slovensku.

Detaily z provozu i příspěvky naší komunity aktivně sdílíme na Facebooku a Instagramu. Přidejte se mezi naše fanoušky online second handu a nakoukněte pod pokličku jak budujeme největší dětský second hand v Česku. Zjistíte mimo jiné, že nezapomínáme i dámský second hand.

Dětský second hand BRUMLA.CZ

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení