Anglický second hand BRUMLA.CZ

Veškeré použité oblečení, které v našem second handu najdete, pochází z Anglie. Důvody jsou velmi prosté - levné oblečení z Anglie je hyper moderní, Angličané často obměňuji svůj šatník a zbavují se nepoužívaných oblečků. Second hand z Anglie je narozdíl třeba od Švýcarska mezi českými maminkami nejžádanější. Ostatně i my sami Anglii milujeme už téměř 20 let a také ji oblékáme svým dětem.

Náš anglický second hand klade důraz na měnící se módní trendy. Proto u nás najdete moderní kalhoty, mikiny a svetry, šaty a sukně, a mnoho dalšího, žádné starodávné kousky v našem sekáči nevedeme. Vždy děláme vše pro to, abychom pro vás od našich dodavatelů oblečení v Anglii vybrali ty nejlepší kousky, které vás potěší. Garantujeme, že značkové oblečení z anglického second handu se k vám dostane ve vysoké kvalitě a že budete spokojená - ostatně 98% maminek nás doporučuje. Jejich hodnocení si můžete ověřit na Heuréce nebo na Googlu. Každý týden u nás najdete 15.000 nových kousků oblečení z Anglie.

Reagujeme na změny ročního období. V zimě tedy najdete v naší nabídce zimní bundy, kombinézy, zateplené kalhoty a čepice, v létě pak dětská trička, letní šaty a sukýnky, plavky, či kraťasy. Celoročně nabízíme tepláky a mikiny, obecně dětské oblečení, které není sezónní a je možné ho nosit kdykoliv. Dětské oblečení sezóny jaro/léto nasazujeme na stránky od února. Sezónu podzim/zima najdete v našem second handu od srpna.

Anglický značkový second hand vám zaručuje jedinečnost - nemusíte se tak obávat, že přijdete na dětskou besídku a stejné šatičky, jaké má na sobě vaše princezna, budou mít i další holčičky. Nebo že dorazíte na pracovní poradu a na té už bude stejně oblečená žena. 

 

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení

  • a další...
  • a další...