Second hand online BRUMLA.CZ

Brumla.cz je už od roku 2004 největší online second hand. Nabízíme levné a značkové oblečení z Anglie pro děti a pro dospělé. Skladem máme přes 20.000 kousků dětského oblečení - zastoupeny jsou všechny dětské velikosti, od kojenců až po teenagery. Pouze u nás najdete každý týden 13.000 nových kousků - takovou nabídku nemá žádný jiný sekáč online. Nové oblečky přidáváme na stránky každé pondělí a čtvrtek v 8:00 - dorazte včas, oblečení rychle mizí. Náš bazárek oblečení je největší - náš tým tvoří 20 nadšenců, kteří tvrdě pracují na tom, abyste byla spokojená a vaše děti nejkrásněji oblečené.

Levné dětské oblečení z našeho online second handu vás mile překvapí svou kvalitou, značkami, rozmanitostí a super cenou. Snažíme se vám ušetřit peníze i na poštovném a nabízíme možnost rezervace objednávky. Váš nákup můžete platit na dobírku nebo bankovním převodem. Pravidelně pořádáme výprodej oblečení - slevy dosahují výšky 40-80%.

K doručení můžete využít služeb České pošty, PPL nebo Zásilkovny. Uděláme vše pro to, abyste mohli oblečení nosit co nejdříve. Pokud se vám second hand nákup nebude líbit nebo vám nepadne, můžete ho do 14 dnů vrátit zpět. Nákupem oblečení v second hand eshop nic neriskujete - naše nezávislé a objektivní hodnocení si můžete ověřit na Heuréce nebo na Googlu. Ostatně 98% maminek nás doporučuje svým kamarádkám, za což moc děkujeme.

Zůstaňte s námi ve spojení a přidejte se mezi naše fanoušky na Facebooku a na Instagramu. Nahlédněte pod pokličku, jak tvoříme největší online second hand v Česku.

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení

  • a další...
  • a další...