Jak na skvrny + infografika

Ať už řešíte skvrnu na dámské halence nebo dětských teplácích, nechcete při jejím odstraňování šlápnout vedle. Informací jak na skvrny je na internetu opravdu hodně, nám ale chybí hezký a přehledný seznam na jednom místě. Připojili jsme také souhrnnou infografiku, ve které najdete všechny způsoby jak odstranit nejčastější běžné a těžko pratelné skvrny, se kterými se u dětského oblečení potýkáte.

 

  1. Jak odstranit z oblečení smůlu: Se smůlou je těžké zatočit, tento článek vám nabízí krok za krokem návod s hned několika způsoby, jak se jí zbavit pomocí běžných domácích prostředků.
  2. Jak odstranit z oblečení vosk: Voskové skvrny mohou být zrádné, zejména na jemných materiálech. Tento článek vás provede postupem, jak vosk z oblečení účinně odstranit.
  3. Jak odstranit z oblečení rez: Skvrny od rzi jsou nepříjemné, naštěstí ale existují efektivní způsoby, jak je odstranit. V tomto článku se dozvíte, jak odtraníte skrvny od rzi za pomocí běžných domácích prostředků.
  4. Jak odstranit z oblečení mastnotu: Mastné skvrny se mohou zdát neodstranitelné, s těmito tipy a triky se vám však podaří vrátit oblečení do původního stavu.

 

Pro snadný přehled, jak se vypořádat s těmito čtyřmi typy skvrn, jsme pro vás připravili souhrnnou infografiku, která vám ušetří zdlouhavé googlení a pročítání diskuzí. Tuto infografiku si můžete uložit do svého telefonu nebo počítače, abyste ji měli vždy po ruce. Přejeme vám hodně úspěchů při odstraňování nepříjemných skvrn z oblečení!

Jak odstranit skvrny  od vosku, smůly, rzi a mastnosty

Oblíbené značky a motivy second hand oblečení

  • a další...
  • a další...